Kassa Nova BANK

Freedom finance, АО, филиал в г. Актобе
Freedom finance, АО, филиал в г. Актобе
・・・
Көптеген кәсіпкерлер өздерінің қаражатын тексергілері келмейді, тіпті тексеруден қорқады. Қаржы есебін жүргізудің тиімділігі төмендегідей:

✔️қаражатты жоспарлау. Бизнестің иесі жоспарланған түсімдер мен шығындарды анық көрсе, басқарушы шешімдерді дұрыс қабылдайды.

✔️ақшаның тәртібі. Барлық төлемдерді, барлық қаржы түсімдерін белгілеңіз. Үнемі жазба жүргізіңіз.

✔️Өз қаражатыңызды түсіну. Ақшаның қайдан келіп, қайда жұмсалып жатқанын дәл білесіз. Қаржы көрсеткіштері  айқындалып, есепке алынған болса, түсімнің мөлшерін, қайдан түсетінін, ақшаның қанша және қайда жұмсалатынын түсінесіз.

Талдау кез келген уақытта ыңғайлы және қолжетімді болуы тиіс, сонда ғана Сіз бизнесіңізге толық бақылау жасайсыз.
*
Цель любого бизнеса - прибыль. Для точной оценки прибыльности бизнеса обязательно требуется вести финансовый учет.

Многие предприниматели не хотят разбираться в своих же финансах, и даже боятся этого. Рассказываем, почему вести финансовый учет выгодно:

✔️Планирование финансов. Когда владелец бизнеса наглядно видит, какие поступления и затраты запланированы, это позволяет ему принимать правильные управленческие решения.

✔️Порядок в деньгах. Отмечайте все платежи, которые совершаете, все финансовые поступления и выплаты. Делайте записи регулярно.

✔️Понимание своих финансов. Вы четко видите, откуда приходят деньги и на что тратятся. Когда финансовые показатели измерены и учтены, самое время понять, откуда и в каких объемах деньги приходят, и куда и в каких объемах они тратятся.

Анализ должен быть удобным и доступным в любой момент - тогда вы будете обладать полным контролем над своим бизнесом.